Шановні батьки! Просимо заповнити та надіслати нашу анкету - це допоможе нам враховувати Ваші інтереси і взаємодіяти для розвитку Ваших дітей в „Калиноньці”.

Анкета вихованця

Правила відвідування занять в студії
творчості та розвитку „Калинонька”

Дані правила розроблені насамперед для комфортного перебування Вас і Ваших дітей в „Калиноньці”. Кожен бажаючий скористатися послугами дитячої студії зобов'язаний дотримуватися внутрішніх правил знаходження у „Калиноньці”, вказівок персоналу, встановлених заборон та обмежень.
Тому ми просимо всіх бажаючих, які хочуть займатися у нас, насамперед ознайомитися з

НАШИМИ ПРАВИЛАМИ:
 1. Під час відвідування студії необхідно дотримуватися тиші, шанобливо ставитися до відвідувачів та адміністрації. 

 2. Групи комплектуються за віком дітей і рівнем підготовки. Групові заняття проводяться відповідно до розкладу (за попереднім записом) по абонементу. Час індивідуальних консультацій узгоджується з необхідним фахівцем. 

 3. Абонементи можна придбати на заняття в певній групі. Перехід з однієї групи в іншу може бути здійснений тільки за узгодженням із педагогом студії, у випадку наявності вільних місць.

 4. Вартість абонемента не залежить від кількості занять у місяці. Абонемент отримується на календарний місяць. У діяльності студії передбачені неробочі святкові дні, які встановлюються Урядом України, наявність їх у місяці не зменшує суму абонемента.

 5. Перший абонемент може бути придбаний з будь-якого числа місяця. Його вартість розраховується, виходячи з кількості занять, що залишилися, у даному місяці. Перед придбанням першого абонемента можливе відвідування пробного заняття. Оплата пробного заняття здійснюється безпосередньо перед ним.

 6. Придбання абонемента на наступний місяць здійснюється в день останнього заняття поточного місяця. Якщо абонемент вчасно не оплачений, то адміністрація дитячої студії „Калинонька” не гарантує Вам збереженості місця в групі. Дані засоби витрачаються на діяльність організації відповідно до її мети і поверненню не підлягають.

 7. Вчасно повідомляйте педагогів про зміну контактного телефону. 

 8. Присутність батьків на заняттях передбачено під час пробних,  звітних і святкових занять. Батьки відповідають за здоров'я й безпеку дітей до та після занять.

 9. При неадекватному поводженні дитини, якщо не вдається заспокоїти її відразу, батьки зобов'язані забрати її з кімнати до припинення істерики.

 10. Щоб уникнути інфікування дітей просимо не приводити хвору дитину на заняття. Під час хвороби дитини вартість абонемента не зменшується.

 11. Адміністрація залишає за собою право заміняти заявленого педагога на час його хвороби або змушеної відсутності.

 12. На заняттях всі діти повинні бути у своєму змінному взутті.

 13. Не дозволено приносити на заняття жувальні гумки, цукерки й інші продукти харчування, а також власні іграшки. 

 14. Не приносьте в студію коштовні речі. Студія не несе відповідальності за їхню збереженість.

 15. Під час перебування в студії батьки відповідають за збиток майна студії, нанесений ними або їхніми дітьми. За недотримання цього правила накладається штраф у розмірі нанесеного збитку.                  

 
З повагою, адміністрація „Калиноньки”

 

 
Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  
Make a Free Website with Yola.