Про школу дитячої творчості та розвитку дошкільнят 

 Кожна мама прагне, щоб її дитина росла найрозумнішою, найрозвиненішою, щоб їй було легко спілкуватися з однолітками, щоб самій мамі було легко знаходити з нею спільну мову. В цьому немає нічого неможливого! А допоможе в здобутті потрібних навичок  студія дитячої творчості та розвитку "Калинонька".

Заняття проводяться в міні-групах по 5-6 дітей. Діти в різноманітних ігрових ситуаціях в захопливій атмосфері розвивають дрібну моторику рук, логіку, мислення, творчу уяву, навички спілкування та командної роботи. Студія „Калинонька” гарантує -  Ви завжди будете володіти інформацією про розвиток і навчання Вашої дитини, адже наприкінці заняття педагог обов'язково приділить увагу кожному з батьків, порекомендує завдання для домашньої підготовки.

На наших заняттях ми використовуємо загальновідомі методики  Сухомлинського, Ушинського, Русової, Монтессорі, Домана, Нікітіна, а також менш відомих методик, але не менш значимих, з яких складаємо цілісну розвиваючу систему. Мета занять - створити навколо малюків розвиваюче середовище, за допомогою якого вони пізнають світ. Допомогти батькам навчитися співпрацювати з дитиною як на заняттях, так і у повсякденному житті.

Основний вид діяльності на заняттях ігровий, тому зупинимося на ньому детальніше.
Існує помилкова думка, що достатньо дати малюку в руки пірамідку або кубики і вважається, що гра відбулася. Але це не так. Розвиваюча гра - це не будь-які дії з дидактичним матеріалом і не ігровий прийом. Це специфічна, повноцінна та достатньо змістовна для дітей діяльність, яка здійснюється під керівництвом дорослого.
Розвиваючі ігри, які ми використовуємо на заняттях, характеризуються тим, що вони вміщують ігровий зміст, ігровий матеріал та правила. Все це зумовлене метою гри, тобто для чого ця гра створена і на що спрямована.

Завдання програми розвиваючих занять - створити таке середовище, яке сприяє всебічному розвитку дитини, а також щоб формувалися у дітей навички спілкування з однолітками та дорослими в спільній ігровій діяльності. На кожному занятті включені ігри для розвитку дітей пам’яті, уваги, мови, уяви, емоційних та вольових проявів. Заняття сприяють творчій самореалізації дитини.

  Заняття проводяться уважними вчителями-вихователями - які є і психологами, і логопедами, - за ігровими методами в малих групах (по 6 дітей), де кожному малюку приділиться максимум уваги. 

Програма занять включає:


  • навчання каліграфії, читання, лічби
  • розвиток творчих здібностей
  • розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви
  • народознавство,природознавство українознавство
  • англійська мова
  • підготовка до школи

Запис в групи «Калинонька»

097 508 57 74 - пані Оксана  
 097 328 60 41 – пані Марина 

Школа «Калинонька»

Наша адреса:

м. Рівне


вул. Міцкевича, 32
готель Мир
(офісний центр зі сторони Остафова)


вул. Грушевського
магазин НОВУС
(в ігровій кімнаті -2 пов.)


«Якщо ви хочете стати неповторною особистістю, якщо ви мрієте залишити після себе глибокий слід на землі – не обов’язково бути видатним письменником або вченим, творцем космічного корабля або відкривачем нового елементу періодичної системи. Ви можете утвердити себе в суспільстві, засяяти красивою зіркою неповторної індивідуальності, виховавши хороших дітей, хороших громадян, хороших трудівників, хорошого сина, хорошу дочку, хороших батьків для своїх дітей.

Творення людини – найвище напруження всіх сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене працею.» 
                                                                                    (В.Сухомлинський)
 

Гасло наших педагогів:
«Кожна дитина має
бути щасливою»  
                                                        (В.Сухомлинський )

ВОНИ НАВЧАЮТЬ ТА ВИХОВУЮТЬ ВАШИХ ДІТЕЙ

  

Марина Шумарова

Засновник та керівник школи „Калинонька”

 Освіта вища - педагогічна. Енергійна та творча особистість, відмінний організатор. Саме її унікальні ідеї й розробки дали початок школі„Калинонька”. Має вищу педагогічну освіту та досвід роботи в педагогіці більше 10 років. Намагається зробити виховання та навчання дітей цікавим та змістовним.  Цінує гармонію та комфорт. Марина завжди уважно слухає й чує всіх – і дітей, і батьків, і педагогів і робить все, щоб школа упевнено тримала курс на шляху розвитку, творчості й нових ідей, щоб діти з інтересом і задоволенням займалися, батьки – бачили результати розвитку, а педагоги – хотіли творити й займатися улюбленою справою. 

 

Оксана Шумарова

Співзасновник школи „Калинонька”

 Освіта вища - педагогічна.

Уважна, відповідальна та комунікабельна. Завжди готова прийти на допомогу педагогам-колегам у роботі та батькам у вирішенні різноманітних питань. Любить організовувати цікаві заходи в "Калиноньці". Піклується про комфорт та затишок перебування дітей під час занять. 


Надія Павлишин

        вчитель-вихователь школи "Калинонька"

Освіта вища - педагогічна.

Перш за все Надія добра подруга дітей. На заняттях у цієї  вчительки діти відчувають себе затишно та комфортно, а також навчаються вірити у свої сили та можливості. Надія чуйна, доброзичлива, весела та турботлива, і прищеплює ці риси діткам на своїх заняттях.

  Ельмас Усеїнова

        вчитель-вихователь школи "Калинонька"

Освіта вища - педагогічна.На заняттях у Ельмас дітей чекає справжній фонтан позитивних емоцій.Вони потрапляють у казочку знань. З великим терпінням вона вчить дітей переборювати перші труднощі, пов'язані з навчанням. Цікаві та різноманітні завдання стимулюють дітей вчитися весело.


Ірина Богайчук

        вчитель-вихователь школи "Калинонька"

Освіта вища – педагогічна. На заняттях із дітками оригінальна, цікава, виховує у малюків наполегливість. У Ірини Ви можете дізнатися все про своїх улюблених малюків. Вона щира у ставленні до своїх вихованців. Із захопленням навчає дітей грамоті, читанню, математиці. 

Катерина Кушнір

        вчитель-вихователь школи "Калинонька"

Освіта  - педагогічна (студентка РДГУ). Діти на заняття у Катерини завжди із захопленням вивчають новий матеріал. Протягом одного заняття діти встигають на стільки багато, що неможливо не здивуватись. А відбувається це тому, що у Катерини багато позитивної енергії і талант придумувати нестандартні навчальні ігри і все незнайоме стає близьким та зрозумілим.


Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  
Make a Free Website with Yola.