Творчі майстерні

Це справжня творча майстерня, де можна ліпити, малювати, вирізати, клеїти, оздоблювати роботи природнім матеріалом на власний смак.  

Всі вправи під час «творчих майстерень» спрямовані на розвиток уяви і сприйняття світу за допомогою фарб, пластиліну, звуків музики, кольорів через ігрові, цікаві, іноді казкові завдання на розвиток творчих здібностей і мислення дітей, пов'язані із зображенням оточуючого, зовсім не складного, а навпаки - захоплюючого і різноманітного світу.

Розвиток вміння по-різному зобразити - виліпити, зколажувати, намалювати різноманітними способами, змінювати розмір і положення фігур у просторі і на папері – це якраз і є відображення внутрішньої свободи та пластичності мислення Вашої дитини. Саме тому необхідно плекати в дітях почуття творчої сміливості. Уроки направлені на те, щоб учні могли самостійно та творчо пізнавати навколишній світ і у формі гри проявляти свої здібності.
Коли Ви даєте своїй дитині пензлики або олівці, Ви в першу чергу надаєте їй інструмент самовираження. Виросте з нього великий живописець чи ні, не має значення. Малюк пізнає певні переживання від знайомства зі світом, і йому треба їх якось виражати - голосом, рухами, а ще краще через зримі та сприймані дотиком образи. 

На творчих заняттях  використовуються різні інструменти - фарби, олівці, крейда, глина, пластилін, папір, картон, мотузочки, природні матеріали - всі вони забезпечують різні відчуття - зорові, м'язові, тактильні. Поряд з образотворчим мистецтвом використовується елементи музикотерапії, тілесно-орієнтованої терапії, драма-терапії.


Використовуйте творчий підхід, займаючись вдома зі своїм малюком. Усі заняття супроводжуйте казками, вигаданими в ході процесу. Мовне підкріплення захоплюючих дій подвоїть ефект.

Упроваджуйте ігри на розвиток дрібної моторики рук у повсякдення:

  • йдучи з малюком за руку, трохи масажуйте долоньку,
  • на прогулянці дозвольте потерти пісок та зібрати у відерце дрібні камінчики,
  • готуєте з тіста – дайте малюкові шматочок, нехай помне його.

І звичайно, багато розмовляйте з малюком, обговорюйте все, що відбувається довкола. Зовсім скоро він стане повноцінним учасником діалогу!

Веселих і корисних ігор вашій дитині та її маленьким пальчикам!   

Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Make a Free Website with Yola.