Майбутні першокласники

Готовність до школи не зводиться до вміння читати, писати та рахувати. Вона повинна охоплювати всі сторони особистості дитини, починаючи з фізичного розвитку та закінчуючи специфічними знаннями та вміннями.
Насамперед це вміння спілкуватися з однолітками та дорослими, сформованість адекватної самооцінки та вміння володіти собою, а також мотивація до навчання. У дитини повинен бути певний багаж знань та уявлень про навколишній світ, математична готовність та достатній рівень розвитку мовлення. Величезну роль відіграє загальне здоров’я та розвинута дрібна моторика. 

Запис на заняття за телефонами:

097 508 57 74

097 328 60 41

099 039 45 28

Заняття за програмою "Завтра в школу" для дітей 5 - 6 років включають:

Логічний блок -  це заняття з розділів: 
1) математика – навчає дітей рахувати, розв’язувати веселі задачки, орієнтуватися у просторі та часі, знайомить діток з геометричними формами, вимірюванням, конструюванням.
2) логіка – в першу чергу вчить дітей порівнювати, зіставляти, узагальнювати, аналізувати та класифікувати у будь-якій діяльності. Зробити цей процес цікавим та доступним дозволяє безліч ігор типу: "Знайди відмінності, закономірності", "Що спочатку, а що потім", "Частина – ціле" тощо. Такі ігри не тільки навчають дітей логічно мислити, а й розвивають усі пізнавальні процеси:  увагу, пам’ять, уяву.
Мовний блок реалізується на заняттях з розділів:
Розклад занять
пн.-ср.-пт.
вт.-чт.
субота та
неділя
Адреса:
м. Рівне

вул. Міцкевича,32
  готель Мир (офісний центр)

    вул. Грушевського

магазин НОВУС  (ігрова кімната - 2 пов.)

4) вчимося спілкуватися – допомагає навчитися складанню розповідей-описів за  предметними, сюжетними картинками, власним досвідом. Також діти вчаться переказу літературних творів та красивому висловлюванню власних думок. Окрім цього такі заняття включають психологічні ситуації та ігри, які допомагають дітям краще адаптуватися до колективу та умов навчання у школі.
Процес психологічної адаптації у майбутньому допоможе знизити труднощі у навчанні та  уникнути конфліктів з однокласниками.
5) грамота – навчає дітей читанню, знайомить з азами дитячої граматики. Розвиває дрібну моторику рук завдяки вправам по підготовці руки до письма. Удосконалює фонематичний слух та аналітико-синтетичну діяльність діток.
6) англійська мова – тут діти вчать іноземну мову, використовуючи ігрові ситуації, картинки, вірші, пісні, римівки, повторення.

Художній блок запрошує дітей на заняття:

7)  художня творчість – це справжня творча майстерня, де можна ліпити, малювати, вирізати, клеїти, оздоблювати роботи природнім матеріалом на власний смак. Такі заняття розвивають дрібну моторику, художні здібності, творчість, естетичний смак. 

Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Make a Free Website with Yola.