ФІТНЕС - це стиль життя
мільйонів людей, особливо став популярним в останньому десятилітті. Кожен хоче мати красиву фігуру і хороше здоров'я. 

ФІТНЕС-СТУДІЯ
Наша адреса: м.Рівне,
вул. Грушевського, 32

(приміщення СК "Княжа", 1 поверх)
Оксана Шумарова
тел.: (097) 508-57-74 

Слово “фітнес” існує без перекладу на всіх мовах світу. Цей термін походить від англійського дієслова to be fit – бути в формі. Іншими словами – гарно себе почувати, чудово виглядати і бути здоровим. 

Отже, фітнес – це комплекс занять, направлених на підтримання гарної духовної і фізичної форми людини, збереження здоров’я, профілактика захворювань, догляд за зовнішністю та формування іміджу. В його основу покладено такі поняття, як регулярні фізичні вправи, аутотренінг і емоційна рівновага, раціональне харчування, правильний догляд за зовнішністю, режим праці та відпочинку, відмова від шкідливих звичок. Тобто фітнес – це оптимальна якість життя, яка включає в себе соціальний, психологічний, духовний та фізичний компонент. Заняття фітнесом дають нам можливість втілити наші мрії, але це вимагає часу і зусиль. Сидячи за столом не змінимо власного тіла, тому варто піти в найближчий фітнес-клуб або спортзал і почати змінюватися!  

ШЕЙПІНГ

Понеділок-середа-п'ятниця: 10.00, 17.00, 19.00
Хто з нас, дорогі дівчата і жінки, не прагне точеної фігури фотомоделі з модного журналу? І при належній силі волі і правильній системі спокусливі вигини і нові прихильники не примусять себе чекати. Допоможе вам шейпінг - чарівна паличка, яка здатна до невпізнання змінити не тільки тіло, але навіть самооцінку і характер.
Шейпінг - це ціла система, направлена на підвищення привабливості і фізичного вдосконалення людини. У системі шейпінгу фізична привабливість визначається: доглянутою зовнішністю, естетичною, жіночною фігурою і умінням себе подати за допомогою красивої ходи, граціозної постави, вигідного підбору одягу, зачісок, макіяжу.

АЕРОБІКА

Вівторок-четвер
о 19.00 та 20.00

Аеробні вправи збільшують енергію і витривалість, а також захищають від захворювань. Це ритмічні вправи, які допоможуть розвинути великі групи м'язів і збільшать потребу кисню в організмі. Аеробіка позитивно впливає на весь організм: зменшуються жирові тканини і нормалізується вага, стабілізується кров'яний тиск, зменшується рівень холестерину в крові. Ми виглядаємо молодше і відчуваємо себе здоровими!

 

    Регулярні тренування (30 хвилин в день) принесуть багато користі:

  • укріплять імунну систему організму
  • поліпшать настрій, можуть запобігти депресіям і страхам
  • повернуть здоровий сон
  • допоможуть прибрати жирову тканину і контролювати свою вагу.

 

 ФІТБОЛ

Понеділок-середа-п'ятниця: 18.00
Вівторок-четвер:     10.00, 18.00

 Вже 40 років м'яч використовують для реабілітації людей, яких мучить біль в хребті або неврологічні захворювання, але тільки недавно великі різнокольорові м'ячі стали постійно використовуватися в гімнастичних залах і доступні для тих, хто хоче схуднути, розвинути м'язи, які відповідають за правильну поставу.
Головне завдання занять - це привести в рух глибоко розташовані групи м'язів, котрі допомагають утримати рівновагу на м'ячі.. Завдяки м'ячу стало можливе безпечне тренування разом з відмінною розвагою, особливо радять такі заняття старшим людям, вагітним і після пологів.

СТРІП-ДЕНС 

Понеділок-середа-п'ятниця: 20.00

Strip dance - це танці з елементами стриптизу без роздягання. За останні роки вони стали популярними в Європі, Сполучених штатах Америки та нещодавно з’явилися в Україні. Основним завданням цих танців є розкрити жінку як особистість, зробити її тіло гнучким та гарним у русі.
Програма розрахована на всіх бажаючих, хто хотів би досконало володіти своїм тілом, зробити його гнучким, пластичним, гарно і граційно рухатися.

Стріп-пластика - танець, який увібрав в себе більше двадцяти різних стилів - тут і джаз, і модерн, елементи класичного балету та східного танцю, латино-американська пристрасть та сучасна розкутість, імпровізація, акробатика і пластика. Це найсексуальніший спосіб спалення калорій, і хоча заняття не потребує великих фізичних зусиль - це чудове фітнес-тренування, де максимально задіяні м'язи рук, грудей, живота, ніг та сідниць.
Ви навчитеся володіти своїм тілом, виглядати по-справжньому сексуально й випромінювати небувалу привабливість. Заняття стрип-пластикою допомагають розвинути пластичність тіла, зробити його витонченішим, гнучкішим, рухливішим. Під час занять задіяні всі м'язи, тому це дуже ефективно для підтримки тіла в прекрасній формі. На наших заняттях Вас навчать правильно дивитися, дихати, відбувається концентрація сексуальної енергетики, підвищується лібідо, піднімається настрій. Strip dance допоже вам стати Справжньою Жінкою, відчути свою силу, чарівність, красу й привабливість. Така жінка не залишиться непоміченою! 

Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Make a Free Website with Yola.